CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Filters
km: តម្រង

en: Filter settings
km: ការ​កំណត់​តម្រង
