CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Help
eu: Laguntza

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Filter settings
eu: Filtro ezarpenak
