CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Help
fa: راهنما

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Filter settings
fa: تنظیمات فیلتر
