CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Help
fr: Aide

en: Filter
fr: Filtrer

en: Filters
fr: Filtres

en: Replacement
fr: Remplacement

en: Filter settings
fr: Paramètres de filtrage
