CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Help
ka: დახმარება

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Filters
ka: ფილტრები
