CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Help
kk: Көмек

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Filters
kk: Фильтерлері
