CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Help
oc: Ajuda

en: Filter
oc: Filtrar

en: Filters
oc: Filtres

en: Replacement
oc: Remplaçament

en: Filter settings
oc: Paramètres del filtre
