CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Help
sq: Ndihmë

en: Filter
sq: Filtri

en: Filters
sq: Filtrat
