CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Filter
vi: Lọc

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Filter settings
vi: Thiết lập lọc
