CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Help
bg: Справка

en: Filter
bg: Филтър

en: Filters
bg: Филтри
