CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Help
fil: Tulong

en: Filter
fil: Salain

en: Filters
fil: Mga salaan
