CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Help
ja: ヘルプ

en: Filter
ja: フィルター

en: Filters
ja: フィルター

en: Replacement
ja: 置換

en: Filter settings
ja: フィルター設定
