CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)
