CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Help
lt: Pagalba

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai
