CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Help
nn: Hjelp

en: Filter
nn: Filtrer

en: Filters
nn: Filter
