CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
