CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Help
tr: Yardım

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Filter settings
tr: Filtre ayarları
