CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Help
ca: Ajuda

en: Filter
ca: Filtra

en: Filters
ca: Filtres

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: Filter settings
ca: Paràmetres del filtre
