CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Help
de: Hilfe

en: Filters
de: Filter

en: Replacement
de: Replacement (Ersatztext)

en: Filter settings
de: Filter-Einstellungen

en: Paste Filter
de: Einfügen filtern
