CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Filter settings
el: Ρυθμίσεις φίλτρου
