CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Help
et: Abi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filters
et: Filtrid

en: Filter settings
et: Filtri seaded
