CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Help
gl: Axuda

en: Filter
gl: Filtro

en: Filters
gl: Filtros

en: Filter settings
gl: Axustes do filtro
