CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Help
he: עזרה

en: Filter
he: סינון

en: Filters
he: מסננים
