CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Help
hu: Súgó

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filters
hu: Szűrők

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Filter settings
hu: Szűrő beállításai
