CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Help
it: Aiuto

en: Filter
it: Filtra

en: Filters
it: Filtri

en: Filter settings
it: Impostazioni del filtro
