CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Filter
jv: Saring

en: Filter settings
jv: Setingan filter
