CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Help
ku: یارمەتی

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Filter settings
ku: ڕێکخستنەکانی پاڵێو
