CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Help
lv: Palīdzība

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filters
lv: Filtri

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi
