CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Help
sv: Hjälp

en: Filter
sv: Filtrera

en: Filters
sv: Filter

en: Filter settings
sv: Filterinställningar
