CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Help
ar: المساعدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Filters
ar: المرشحات

en: Filter settings
ar: إعدادات المرشح
