CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Help
ast: Aida

en: Filter
ast: Filtru

en: Filters
ast: Filtros
