CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Help
be: Дапамога

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Filters
be: Фільтры

en: Filter settings
be: Налады фільтра
