CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Filter settings
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད
