CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Help
cs: Nápověda

en: Filter
cs: Filtr

en: Filters
cs: Filtry

en: Filter settings
cs: Nastavení filtru
