CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Help
is: Hjálp

en: Filter
is: Filtur

en: Filters
is: Filtur
