CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Help
hi: मदद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Filters
hi: फ़िल्टर
