CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Help
pt: Ajuda

en: Filter
pt: Filtro

en: Filters
pt: Filtros

en: Filter settings
pt: Definições dos filtros
