CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Help
ro: Ajutor

en: Filter
ro: Filtru

en: Filters
ro: Filtre

en: Filter settings
ro: Setări filtru
