CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Help
ru: Справка

en: Filter
ru: Фильтр

en: Filters
ru: Фильтры

en: Replacement
ru: Замена

en: Filter settings
ru: Параметры фильтров
