CKEditor 5 Paste Filter (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Help
sk: Pomoc

en: Filters
sk: Filtre

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Filter settings
sk: Nastavenia filtra
