CKEditor 5 Paste Filter (1.0.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Help
pl: Pomoc

en: Filter
pl: Filtr

en: Filters
pl: Filtry

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Filter settings
pl: Ustawienia filtrów
