CKEditor 5 Paste Filter (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Help
ta: உதவி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Filter settings
ta: வடிகட்டி அமைவுகள்
