CKEditor 5 Paste Filter (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Help
am: እርዳታ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
