CKEditor 5 Paste Filter (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Help
hr: Pomoć

en: Filter
hr: Pročisti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača
