CKEditor 5 Paste Filter (1.0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Help
sl: Pomoč

en: Filters
sl: Filtri

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra
