CKEditor 5 Paste Filter (1.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Help
uk: Довідка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filters
uk: Фільтри

en: Replacement
uk: Заміна

en: Filter settings
uk: Налаштування фільтру
