CKEditor 5 Plugin Pack (1.5.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Color
lt: Spalva

en: Attributes
lt: Požymiai

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Formats
lt: Formatai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Light
lt: Šviesi

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Dark
lt: Tamsiai
