CKEditor 5 Premium Features (1.4.0) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Footer
sr: Подножје

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
