CKEditor 5 Premium Features (1.6.0) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Icon
az: İconka

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Hostname
az: Host adı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Other
az: Digər

en: Install
az: Yükləmek

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Formats
az: Formatlar

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Collaboration
az: Əməkdaşlıq

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Status message
az: Status mesajı

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
