CKEditor5 Sections (8.x-1.0-alpha15) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Template
ar: القالب

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Add link
ar: إضافة رابط
